YILMAZ BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ

Kurumsal web tasarımı! E - ticaret site yönetimi! Güvenlik Kamera Sistemleri! Sosyal medya yönetimi. ÇÖZÜMLER ÜRETİYORUZ!

20 Yılı aşkın süredir hizmet verdiğimiz bilişim sektöründe , kaliteli ürün yerinde hizmet ve müşteri memnuniyeti önceliğini ilke edinmiş firmamız siz değerli müşterilerine en iyi hizmeti sunmaktan gurur duyar.

" Hizmetlerimiz!. "

Size en uygun sistemi kurmak için, ücretsiz keşif yapıyor, projelendiriyor, kurulum ortamı doğrultusunda kablolu ve kablosuz çözümler sunuyoruz.

Teknoloji çağında özgün ve kurumsal vitrininize uygun tasarım oluşturarak müşterilerinizin sizi daha yakından incelemelerine olanak sağlıyoruz.

Firmamızda her marka bilgisayar ve donanım malzemeleri satış, kurulum, servis, bakım, program yükleme ve güncelleme hizmetleri verilmektedir.

Firmamız network tasarımı, kablolama, kablosuz ağ sistemleri kurulumu ve yönetimi konusunda müşterilerine profesyonel hizmet vermektedir.

İçerisinde birçok özelliği barındıran, kolay yönetilebilir, internet mağazanızı kuruyor, Kurumsal kimliğinizi yansıtan özel tasarımlar ile hazırlıyoruz.

Alarmı Sistemleri, kablolu veya kablosuz olarak kurulabilir. Kurulumu ücretsiz yapılan keşif sonrasında size en uygun sistem seçimi ile yapıyoruz.

Firmanız bünyesinde çalışanların işlerinizi kolaylaştıracak özel yazılım veya paket programlar, yazılım ve kurulum hizmetleri sunuyoruz.

Sosyal medyada mümkün olan en fazla kişinin dikkatini çekmek için çalışırken, tüm sosyal ağ sitelerinde markanızın ve ürünlerinizin varlığını yönetiyoruz.

Google Adwords ile web siteniz aramalarda üst sıralara taşınır. Adwords reklamları ile marka veya işletmenizi potansiyel müşterin görmesi sağlanır.

Adresimiz

Bizimle iletişime geçin  ve çalışmalarımız hakkında 
daha fazla bilgi edinin.

ADRES

Camikebir mahallesi Hafız Sait sok. Poyraz iş merkezi No: 1 Kat: 1 16800 Orhangazi/Bursa

İLETİŞİM

Tel: 0224 572 24 25
Fax: 0224 572 24 25
info@yilmazbilgisayar.com
www.yilmazbilgisayar.com