Teknik Servis

Firmamız şirket, KOBİ, ev ve ofis kullanıcılarına yönelik bilgisayar, notebook, laptop, minibook, tablet, motitör, yazıcı vb. cihazlar ile ilgili teknik servis hizmeti vermektedir.Teknik servis hizmetlerimiz, bilgisayarınızda oluşan donanımsal ya da yazılımsal sorunların teknik servis ekibimiz tarafından yerinizde ya da servisimizde tamiri, bakımı ve yenilenmesi hizmetlerini kapsamaktadır. .Özel yazılım programlar ticari paket program kurumsal yazılımlar web tabanlı yazılımlar server kurulum ve tanıtımları market otomasyonları firmaların yıllık donanım ve program bakım sözleşmeleri satış ve kurulumları yapılmaktadır

 

internet Hizmetleri

Kablosuz Teknolojideki Farkı Keşfedin! Wi-Fi Teknolojisi ile tanışmanın tam zamanı.! Sınırsız, Taahhütsüz, Telefonsuz, Güvenli İnternet. Telefon derdiniz olmadan artık, zahmetsizce İnternetin tadını çıkartın. Gelişmiş Wi-Fi alt yapısı ile, TTNET 'in İnternet kalitesiyle tanışın TTNET Servis Sağlayıcılığı Hizmetleri ile, Noktadan Noktaya Kablolu ve Kablosuz Erişim sağlanmaktadır. Kablosuz access point kurulumları ile cok geniş alanlarda internetin keyfini cıkartın. İnternet kurulumu kablosuz network kurulum ve tüm network çözümleri için bizi aryabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

Web Tasarlm Hizmetleri

Web sayfası işletme, organizasyon ve bireylerin, ürün ve servislerini kısa sürede tanıtma fırsatı sunar. İyi bir tasarım sayfanın başarıya ulaşması için gerekli bir unsurdur. Sayfa tasarımınızı yaptırırken tecrübeli bir firma ile çalışmak, kısa sürede başarıya ulaşmanızı sağlayacaktır. Hedefiniz sektörünüzde lider olmak ise, iyi bir web sayfasına sahip olmanız gerekmektedir.Web Tasarımı alanında, kuruluşundan bugüne kadar, internet sitelerinin web tasarımları, logo çalışması, web programlama, e-ticaret sistemi ve en iyi şekilde internet üzerinden tanıtımını yapmıştır.web sayfaları hazırlanırken içerik, amaç, hedef ve beklentiler çok dikkatli analiz edilmelerek Planlı ve istikrarlı çalışma sayesinde web sayfasından maksimum fayda sağlanmıştır. Firmamız yıllardır profesyonel web İnternette profesyonel tanıtım ve pazarlama yöntemleri sunan firmamız sanat ve tekniği bir araya getirip müşteriye en uygun çözümü sunar.

 

 

 

 

 

 

 

 


Guvenlik Sistemleri

KAMERALI GÜVENLİK VE VİDEO ANALİZ SİSTEMLERİ Ana log ve Dijital Video Kayıt Sistemleri (DVR – NVR), Sabit, SpeedDome, Gece Görüşlü, Termal Kameralar..vs., IP ve Analog Sistemler, Alarm sistemleri Video Analiz Sistemleri ve Entegrasyon Uygulamaları, Kamera İzleme ve Yönetim Sistemlerinda çözüm ortaklarımızla birlikte, sizlere destek sağlamayı amaçlıyoruz. yerinde keşif yaparak en uygun sistemi projelendirip uygulamaya sunuyoruz. Güvenlik sistemleri  sayesinde birçok suçun faili belirlenebilmekte ve suç oranını düşürmek mümkün olmuştur.. Firmamız Yılmaz Bilgisayar Güvenlik sistemleri, yıllardır bu sektörde kablolu, kablosuz profesyonel güvenlik kamera sistemler kururak kendini kanıtlamıştır.

 


BayiliklerimizÇalışma Alanlarımız


Başta bilgisayar sistemleri yazılım ve donaımları olmak üzere bilgisayar malzeme satış network, güvenlik kamera kurulumu alarm sistemleri,
web tasarımı ve tanıtım hizmetleri.


İletişim Adresimiz


Yılmaz Bilgisayar ve güvenlik sistemleri olarak bir telefon kadar yakınız. mail atarak yada iletişim sayfası iletişim formundan ulaşabilirsiniz.

Addres:Doğangüllü iş mrkz O.gazi/BURSA
Telefon:0224 572 24 25
Fax:0224 572 24 25
Gsm: 0532 572 62 44
E-mail: casper@yilmazbilgisayar.com