YILMAZ BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ

Kurumsal web tasarımı! E - ticaret site yönetimi! Güvenlik Kamera Sistemleri! Sosyal medya yönetimi. ÇÖZÜMLER ÜRETİYORUZ!

20 Yılı aşkın süredir hizmet verdiğimiz bilişim sektöründe , kaliteli ürün yerinde hizmet ve müşteri memnuniyeti önceliğini ilke edinmiş firmamız siz değerli müşterilerine en iyi hizmeti sunmaktan gurur duyar.

Hakkımızda;

2000 Yılında kurulmuş olan Yılmaz Bilgisayar Güvenlik Sistemleri Firmamız Bursa Orhangazide faliyet göstermekte olup bu alanda ilçemiz birçok bayiliğinin yanı sıra her türlü bilgisayar ve donanım malzemeleri satışı, teknik destek hizmetleri, sistem destek hizmeti ve kurumlara yönelik teknik servis bakım anlaşmalarıyla siz müşterilerimize hizmet vermektedir.

Güvenlik sekröründe iddialı olan firmamız iş yerleri, marketler, benzin istasyonları ve şehir cevre güvenliğinde kablolu, kablosuz, ip, ve haraketli güvenlik kamera, kablolu ve kablosuz alarm sistemleri kurulumları ile kendini kanıtlamıştır. Sektörümüzün önde gelen firmaları ve markaları ile calışan Firmamız güvenlik konusunda kaliteden ve işçilikten asla taviz vermeden en uygun fiyata en kaliteli ürünü müşterilerinin hizmetine sunmayı ilke edinmiştir.

Son yıllarda artış gösteren hırsızlık ve toplumsal olaylarında günümüzde caydırıcı ve önleyici en önemli unsuru, kuşkusuz elektronik ve dijital güvenlik sistemleridir. Gelişen teknoloji sayesinde Yangın İhbar Sistemi, Hırsız İhbar sistemi, CCTV Güvenlik Kamera Sistemi, Görüntülü Kapı Telefonları ve Wriless (Kablosuz) iletişim sistemleri, Alarm haber alma merkezi hizmetleri, konusunda da en son teknolojileri takip ederek müşteri hizmetine sunmayı hedeflemektedir. 

1996 Yılında benzin istasyonlarına yönelik ilk entegre paket programı yazılımını yaparak Ülkemizde ilk Türkçe program yazılımını yapan kişiler arasına girmeyi başardık. Program ve tasarım konusunda yeniliklerden ve yeni çıkan yazılım programlarından faydalanarak profesyonel web siteleri tanıtım sayfaları özel yazılımları siz değerli müşterilerimizin beğenilerine sunuyoruz.

Web Tasarım alanında firmalara özel tasarımlar hazırlayarak, firmanın yapısına, pazarına ve isteklerine uygun olarak hazırlanmaktadır. Web Tasarım sonrasında müşterilerimiz ile sürekli diolog halinde olup düzenli kalıcı bir destek sağlanmaktadır. Bu sayede Web Tasarım hizmeti alan müşterilerimiz devamlı güncel, devamlı sorunsuz sitelere sahip olmaktadırlar.

Firmamız Yılmaz Bilişim Teknolojileri olarak Bilişim Teknolojileri alanında kendisini sürekli geliştirmek, müşterilerine doğru zamanda doğru çözümler sunarak sınırsız müşteri memnuniyetini ilke edinmiş bir hedef ile çalışmalarını sürdürmektedir.

Adresimiz

Bizimle iletişime geçin  ve çalışmalarımız hakkında 
daha fazla bilgi edinin.

ADRES

Camikebir mahallesi Hafız Sait sok. Poyraz iş merkezi No: 1 Kat: 1 16800 Orhangazi/Bursa

İLETİŞİM

Tel: 0224 572 24 25
Fax: 0224 572 24 25
info@yilmazbilgisayar.com
www.yilmazbilgisayar.com