Hakklmlzda

2000 Yılında kurulmuş olan Yılmaz Bilgisayar Güvenlik Sistemleri Firmamız Bursa Orhangazide faliyet göstermekte olup bu alanda ilçemiz casper bayiliğinin yanı sıra her türlü bilgisayar ve donanım malzemeleri satışı, teknik destek hizmetleri, sistem destek hizmeti ve kurumlara yönelik teknik servis bakım anlaşmalarıyla siz müşterilerimize hizmet vermektedir.

Güvenlik sekröründe idaalı olan firmamız işyerleri, marketler, benzin istasyonları ve şehir cevre güvenliğinde kablolu, kablosuz, ip, ve haraketli güvenlik kamera, kablolu ve kablosuz alarm sistemleri kurulumlarıyla kendini kanıtlamıstır. Sektörümüzün önde gelen firmaları ve markaları ile calışan Firmamız güvenlik konusunda kaliteden ve işçilikten asla taviz vermeden en uygun fiyata en kaliteli ürünü müşterilerinin hizmetine sunmayı ilke edinmiştir.

Son yıllarda artış gösteren hırsızlık ve toplumsal olaylarında günümüzde caydırıcı ve önleyici en önemli unsuru, kuşkusuz elektronik ve dijital güvenlik sistemleridir. Gelişen teknoloji sayesinde Yangın İhbar Sistemi, Hırsız İhbar sistemi, CCTV Güvenlik Kamera Sistemi, Görüntülü Kapı Telefonları ve Wriless (Kablosuz) iletişim sistemleri, Alarm haber alma merkezi hizmetleri, konusunda da en son teknolojileri takip ederek müşteri hizmetine sunmayı hedeflemektedir. 

1996 Yılında benzin istasyonlarına yönelik ilk entegre paket programı yazılımını yaparak Ülkemizde ilk türkçe progam yazılımını yapan kişiler arasına girmeyi başardık. Program ve tasarım konusunda yeniliklerden ve yeni cıkan yazılım programlarından faydalanarak profösyenel web siteleri tanıtım sayfaları özel yazılımları siz değerli müşterilerimizin beğenilerine sunuyoruz.

Web Tasarım alanında firmalara özel tasarımlar hazırlayarak, firmanın yapısına, pazarına ve isteklerine uygun olarak hazırlanmaktadır. Web Tasarım sonrasında müşterilerimiz ile sürekli diolog halinde olup düzenli kalıcı bir destek sağlanmaktadır. Bu sayede Web Tasarım hizmeti alan müşterilerimiz devamlı güncel, devamlı sorunsuz sitelere sahip olmaktadırlar.

Firmamız Yılmaz Bilgi Teknolojileri olarak Bilişim Teknolojileri alanında kendisini sürekli geliştirmek, müşterilerine doğru zamanda doğru çözümler sunarak sınırsız müşteri memnuniyetini ilke edinmiş bir hedef ile çalışmalarını sürdürmektedir.

 


BayiliklerimizÇalışma Alanlarımız


Başta bilgisayar sistemleri yazılım ve donaımları olmak üzere bilgisayar malzeme satış network, güvenlik kamera kurulumu alarm sistemleri,
web tasarımı ve tanıtım hizmetleri.


İletişim Adresimiz


Yılmaz Bilgisayar ve güvenlik sistemleri olarak bir telefon kadar yakınız. mail atarak yada iletişim sayfası iletişim formundan ulaşabilirsiniz.

Addres:Doğangüllü iş mrkz O.gazi/BURSA
Telefon:0224 572 24 25
Fax:0224 572 24 25
Gsm: 0532 572 62 44
E-mail: casper@yilmazbilgisayar.com