Asep Entegre Program

 
  imaj1 Asep
Program uzun araştırmalar ve 4 yıllık titiz bir çalışmanın ürünüdür. Program bir istasyon'da ihtiyaç duyulacak tüm hesaplar düşünülmüş ve herkesin kullanabileceği şekilde dizayn  edilmiştir. 1996 Yılından beri sürekli kendini yenileyerek akaryakıt istasyonlarında en çok tercih edilen programlar arasına girmiştir.

q
Program tamamen entegre olarak hazırlanmıştır, aynı program içersinde istediğiniz kadar Firma açarak birbirinden bağımsız olarak çalışabilirsiniz.

imaj2   PROGRAM İÇERİĞİ

Özet olarak;

4Günlük Hesaplar; Sayaç girişleri ve sayaçların tank bağlantı tanımları, Pos ile satışlar, Veresiye satışlar, Perakende satışlar Akaryakıt hesabı buna bağlı Emtia hesabı (yağ, filtre, market vs.) İsteğe bağlı hesapları birleştirme ya da ayrı vardiyalara bölerek çok seçenekli günlük hesap yapma olanağı tek hesapla kasa, stoklar, sayaçlar, personel dosyaları işlenmesi ve bunlara ait istenilen tarih aralıklarında rapor alınma seçenekleri…

4 Akaryakıt Stok; Akaryakıt stok tanımlamaları, Tank tanımlamaları, Akaryakıt giriş faturalarının işlenmesi ve tanklara göre dağılımının yapılması, tanklar arası stok aktarma, ve bunlara bağlı bir çok lt. ve kg. olarak  raporlama seçenekler.

4 Emtia Stok; Yağ ve market ürünlerinin tanımlamalarını ve takiplerini yaptığımız bölümdür burada stok girişleri emtia stok fatura işlenmesi kar zarar tabloları stoklara ait envanter ve bir çok raporlama seçenekleri mevcuttur.
4 Cari Hesaplar; Cari kart tanımlamaları, Cari hareket girişleri hesap takipleri, vade farkı raporları eski hesaplara otomatik zam uygulama seçenekleri, borç alacak analizleri ve bir  çok cari raporlama işlemleri mevcuttur.

4Ön Muhasebe; Banka girişleri, Banka işlemleri, Pos tanımlamaları, Kasa işlemleri, Personel tanımı ve işlemleri, Gelir ve Gider tanımlamaları ve işlemleri, Kasa kapama, K.D.V hesaplanması, Fatura ve satış karşılaştırma tabloları,  Bunlara ait rapor ve dokümanlar aylık ve yıllık istatistikler.
4 Fiş/İrsaliye; Veresiye Fiş ve irsaliye girişleri, Cari hesap dökümleri (KDV dahil KDV Hariç) Vadesi gelen veresiye dökümleri, Faturalanacak fiş dökümleri, Bekleyen fiş detay ve özet dökümleri.

4 Faturalar; Emtia ve akaryakıt Fatura girişleri, Veresiye fişlerini otomatik faturalama, çıkış faturası, Toptan satış faturası, Fatura dizaynı sayesinde istediğiniz boyuta faturayı yazıcıda bastırma imkanı, Faturalarla ilgili özet ve detay dökümler.

4 Tahsilat/Ödeme; Nakit, Çek, Senet (cirolu, senet defteri vade farkı hesaplı) Banka havalesi, Pos ile tahsilat giriş imkanı. Firmalara yaptığımız Nakit çek ve banka havalesi girişleri, Muhtelif gider girişleri, Bunlara ait özet ve detay raporlar.

4 Çek/Senet; Firma çek çıkışları, Çek ödeme işlemleri, Müşteri çek çıkışları (Tahsilat, Satıcıya, İade) Müşteri senet çıkışları, Firma çek raporları, müşteriler çek ve senet dökümleri.

4 Parametreler; Firma bilgileri, İndeks düzeltmeler, Şifre girişi, Fatura dizaynı, Yeni firma oluşturma, Diskete bilgi yedekleme ve Firma altında çalışan tüm dosya bilgilerini görebiliriz.
 

Program deneme sürümünü indirmek için linki tıklayarak bilgisayarınıza kaydedin.
Setup programını çalıştırarak programı bilgisayarınıza kurun. Kullanım kılavuzu için aşağıdaki,
 linki tıklayarak bilgisayarınıza kaydedin.
  
  Program Demo sürümünü Bilgisayarınıza indirmek için buraya tıklayın..
  
 Kullanım Kılavuzunu Bilgisayarınıza indirmek için buraya tıklayın.
 


BayiliklerimizÇalışma Alanlarımız


Başta bilgisayar sistemleri yazılım ve donaımları olmak üzere bilgisayar malzeme satış network, güvenlik kamera kurulumu alarm sistemleri,
web tasarımı ve tanıtım hizmetleri.


İletişim Adresimiz


Yılmaz Bilgisayar ve güvenlik sistemleri olarak bir telefon kadar yakınız. mail atarak yada iletişim sayfası iletişim formundan ulaşabilirsiniz.

Addres:Doğangüllü iş mrkz O.gazi/BURSA
Telefon:0224 572 24 25
Fax:0224 572 24 25
Gsm: 0532 572 62 44
E-mail: casper@yilmazbilgisayar.com